GFACE Account Required To raise a support ticket you need to login with your GFACE account. Don’t have one? Signup on GFACE.com
Knowledgebase: GFACE > Türkçe
[TR_1005] Eposta Değiştirme Hakkında
Posted by Anıl I. on 16/06/17 13:52

Oyuncularımızın hesaplarının güvenliğini sağlamak ve bu konudaki suistimalleri engellemek adına eposta değiştirme işlemini sadece aşağıdaki koşullar doğrultusunda gerçekleştireceğimizi belirtmek isteriz:

• İnternet Servis Sağlayıcınızı (ISS) değiştiriyorsanız ve bu nedenle ISS tabanlı eposta adresinize (örnek; kullanıcıadı@ttnet.com.tr, kullanıcıadı@superonline.net vs.) erişiminizi kaybedecekseniz.
• GFACE hesabınıza kayıt ettiğiniz eposta iş yeriniz ve okulunuzdan alındıysa (örnek; kullanıcıadı@istanbul.edu.tr, kullanıcıadı@crytek.com) ve buralardan ayrılıyor/mezun oluyorsanız.
• Hesabınızı geçici bir eposta servisi kullanarak kayıt ettirdiyseniz.


Eposta adresinizi değiştirmeden önce hesabınızın gerçek sahibi olduğunuzu teyit etmemiz gerekmektedir.

Durumunuzun yukarıdaki kategorilerden birine uyduğunu düşünüyorsanız lütfen aşağıdaki bilgiler ile birlikte Crytek Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin:

• GFACE’e kayıt olurken servisini aldığınız İnternet Servis Sağlayıcısının ismi.
• Hesabınızı kayıt ettiğinizde bulunduğunuz şehir.
• GFACE hesabınız ile gerçekleştirdiğiniz ilk satın almaya dair online bankacılık arayüzü ya da online faturanızın ekran görüntüsü (eposta gelen kutusu ekran görüntülerini kabul etmemekteyiz). İstediğiniz taktirde ekran görüntüsünden konu ile ilgili olmayan bölümleri çıkarabilirsiniz. GFACE hesabınız ile herhangi bir satın alma yapmadıysanız lütfen bize bildirin.

Değiştirme işlemini gerçekleştirmek istediğiniz yeni eposta adresinin daha önce herhangi bir GFACE hesabı ile ilişkisi olmadığından lütfen emin olun.

Yeni eposta adresinizi kullanabilmek için https://www.warface.com.tr/tr/#reset-password adresine girerek şifrenizi değiştirmenizi ve oyuna bu işlemi yaptıktan sonra girmeyi denemenizi rica ediyoruz.

İhtiyacımız olan tüm bilgiler tarafımıza gönderilip sizin hesabın gerçek sahibi olduğunuzu doğruladığımızda, işleminizi gerçekleştirip eposta adresinizi değiştirebiliriz.