GFACE Account Required To raise a support ticket you need to login with your GFACE account. Don’t have one? Signup on GFACE.com
Knowledgebase: Warface > Rehber
Warface: Steam ve Warface Hesabını Birleştirme
Posted by Anıl I. on 22/02/17 13:43

Değerli oyuncular,

 

Steam hesabınızı GFACE hesabınızla doğru bir şekilde birleştirmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 

 1. Kişisel hesabınız ile Steam’e giriş yapın (ÖNEMLİ).
 2. Warface’i başlatın.
 3. GFACE bigilerinizle oyuna giriş yapın (ÖNEMLİ).
 4. İşlemi tamamlamak için “Evet – Hesabı Birleştir” sekmesine tıklayın.
 5. Steam ya da Warface’e sizin olmayan bir hesap ile giriş yaptıysanız lütfen “Hayır – Birleştirme” seçeneğini tıklayın. Bu işlemin sizi Warface giriş ekranına geri döndürecek
 • Lütfen STEAM hesabınıza yalnızca bir tane GFACE hesabınızı bağlayabileceğinizi unutmayın.
 • GFACE hesabınızın STEAM hesabınıza bağlanması geri döndürülemez bir işlemdir. Bu nedenle hesaplarınızı bağlarken dikkatli olun.
 • GFACE hesabınızı bağlamak Warface'i STEAM üzerinden oynamak için gerekli olmakla birlikte ikinci bir GFACE hesabı ile de oyunu STEAM üzerinden oynamanız mümkün. Bunun için Warface Masaüstü Sürümünden çıkış yapıp diğer GFACE hesabınız ile tekrar giriş yapmanız yeterli. Ancak unutmayın ki giriş yaptığınız ikinci hesap STEAM'e bağlanamaz ve dolayısıyla DLC de bu ikinci hesabınızda tekrar aktif olamaz. Buna karşın oyun içi Kredi satın alımı gerçekleştirebilir ve aldığınız kredileri STEAM ile birleştirilmeyen GFACE hesabınızda kullanabilirsiniz.
 • Mail adresleri farklı GFACE ve STEAM hesaplarınızı birleştirebilirsiniz.
 • GFACE ve STEAM hesaplarınızı birleştirdikten sonra oyuna daima seçtiğiniz birleştirme işlemini yaptığınız Warface hesabı ile giriş yaparsınız.
 • Hesap birleştirme işlemi DLC'de yer alan eşyaları alabilmek için yapılması zorunlu bir işlemdir.