GFACE Account Required To raise a support ticket you need to login with your GFACE account. Don’t have one? Signup on GFACE.com
Knowledgebase: Warface > SSS
Warface: Hile kullanımı hakkında
Posted by Anıl I. on 13/06/17 9:57

Soru: Son zamanlarda hile yapmadım, ama eskiden yapmıştım? Yasaklanmam olası mı?
Cevap: Evet. Hile kullanımının eski veya yeni olmuş olması bir fark yaratmamaktadır. Hesabınız süresince sadece 1 kez bile olsun 3. parti bir yazılımı çıkarlarınız doğrultusunda kullanmanız hile nedenidir.

Soru: Makro kullanmak hileden sayılmakta mıdır?
Cevap: Evet. Makro özelliği olan mouse kullanmak hile nedeni sayılmasa da, bu özelliği aktif hale getirip Warface'te aktif olarak kullanmak hile nedenidir.

Soru: Hile kullandığımı belirterek hesabımı yasaklamışsınız. Kanıt istiyorum!
Cevap: Hile tespitleri sadece sunucu verileri baz alınarak yapılmaktadır, nettir ve şirket prensibi olarak sunucu verilerimiz paylaşılmamaktadır.

Soru: O kadar ekran görüntüsü, video gönderdim; o oyuncuyu yasaklamadınız! Neden?
Cevap: Manipülasyonu önlemek adına hiç bir görsel malzeme tarafımızca kanıt niteliği taşımamaktadır, ama araştırma başlatmak için yeterlidir. Araştırma sonrası tespitler doğrultusunda anti-hile takımımız kararını vermektedir, oyuncular değil.

Soru: Hile yaptığımı kabul ediyorum ve pişmanım. Hesabımın açılmasını istiyorum ve bu konuda çok ısrarcıyım!
Cevap: Hile yaptığınızı kabul etmeniz ve pişman olmanız elbette topluluğumuzun gelişmesi adına çok güzel lakin süresiz olarak askıya alınan hesaplar yani hile nedeniyle yasaklanan hesaplar, kullanıcı talebi ile tekrar açılmamaktadır, bu konuda ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir. Bu konuda bir af, bir istisna beklememek gerekir.

Soru: Madem hesabımı açmıyorsunuz, tüm hesap içeriğimi aktarmak veya geri almak istiyorum!
Cevap: Yasaklanıp askıya alınan hesaplar silinmemektedir yani tüm içerik orada durmaktadır ve bu içerik (oyun içi para, Kredi, envanter vb.) bir başka hesaba taşınmamaktadır. Ayrıca sahip olunan Krediler, tekrar paraya çevrilip banka hesabınıza geri aktarılmamaktadır. Bu konuda her kullanıcımızın üye olurken kabul ettiği Hizmet Şartları geçerliliğini korumaktadır. https://www.warface.com.tr/tr#terms