GFACE Account Required To raise a support ticket you need to login with your GFACE account. Don’t have one? Signup on GFACE.com
Knowledgebase: Warface > Misc
Şans kutuları kazanımları hakkında
Posted by on 19/10/17 10:53

Son haftalarda şans kutuları kazanımları hakkında, birbirine oldukça benzeyen pek çok yardım talebi aldığımız için bu konu hakkında bir duyuru yayınlamayı uygun gördük. Daha önce de belirttiğimiz bu "şans kutuları" konusunu siz oyuncularımıza tekrardan hatırlatmak isteriz.

 

Soru 1: O kadar oyun içi para harcadım, bir türlü istediğim envanter çıkmadı. Bu işte bir hile mi var?

Cevap: Hayır, yok. Çünkü Şans Kutuları adı üzerinde "şansa" dayalıdır. "Belirli bir miktarda" harcama yapıldığında istenilen eşya çıkacak diye bir formülü yoktur. Öyle olsaydı siz de hak verirsiniz ki konunun "şans" ile ilgisi kalmaz, sistem bir alış-verişe dönerdi.

 

Soru 2: Oldukça eski bir oyuncuyum, seviyem de çok yüksek ama benim kazanamadığımı yeni oyuncular şans kutularından kazanabiliyor. Ayrımcılık mı yapılıyor?

Cevap: Hayır, yapılmıyor. "Şans" faktörünü tekrar hatırlatalım. Bir seferde de güzel bir kazanım elde edebilirsiniz, pek çok sefer deneseniz de elde edemeyebilirsiniz. Jeton ile çalışan slot makineleri aklınıza getirebilirsiniz bu tip durumlarda.

 

Soru 3: Eşyalar arası çıkma olasılığı aynı mıdır, yoksa farklılık göstermekte midir?

Cevap: İyi envanterin çıkma olasılığı ile ondan daha az iyi envanterin çıkma olasılığı birbirinden ufak da olsa farklıdır.

 

Soru 4: İstediğim kazanımı bir türlü yapamadım, eğer harcamamı geri iade etmezseniz oyunu bırakacağım!

Cevap: Şans kutuları sistemimizi sizlere tekrardan anlatabildiğimizi düşünüyoruz. Bu açıklamalarımız sizi yine de tatmin etmemişse yapabileceğimiz bir şey olmadığını bilmenizi isteriz. Maalesef harcamalarınızı iade edemeyiz. Ayrıca şans kutularına yapılan harcamaların, kazanımların gerçek değeri ile minimumda bile daha hesaplı olduğunu bilmenizi, ücret bakımından bir zarara uğramadığınızı belirtmek isteriz. Şans Kutuları'nın temelinde eğlenmek, eğlenirken de kazanmak yatmaktadır, değeri kadar alış-veriş yapmak değildir.

 

Bilgilerinize sunarız.